Vážené zákaznice a zákazníci,
ve svém kosmetickém studiu nabízím účinná kosmetická ošetření od omlazení po individuální řešení problémů pleti. Pracuji s vysoce kvalitními a nadčasovými profesionálními přípravky francouzské kosmetiky Gernetic, které vám zajistí komplexní ošetření obličeje, dekoltu, poprsí i celého těla s ohledem na potřeby každé klientky. V příjemném prostředí studia nabízím také vizážistické služby, permanentní prodlužování řas a depilaci voskem.

V oblasti péče o pleť i tělo mám dlouholetou praxi s velkými úspěchy. Je pro mě důležité, abych zákaznici poskytla maximální pocit péče, pohody a odpočinku.

Těším se na setkání s Vámi ve svém studiu
Simona Jochová


S kým pracuji a jakou technologii v péčti o tělo a pleť mám nejraději

Ve své dlouholeté kosmetické praxi jsem vyzkoušela již mnoho přístrojů a kosmetických přípravků. V současné době se plně spoléhám na přístroj BELEX a kosmetikou značku Gernetic.

Přístroj Belex

Elektrostatický přístroj Belex je aktulní novinka v oblasti přístrojové techniky pro ošetření obličeje.Umožňuje provádění celé řady ošetření vždy s maximální bezpečností a spolehlivostí. Funkce přístroje:

Kosmetika Gernetic

Ošetření provádím francouzskou kosmetikou Gernetic. Tato kosmetika poskytuje systém špičkové péče nejen o obličej ,ale i celé tělo. Filozofie firmy Gernetic je založena na předpokladu, že pokožka odráží stav organismu. Nabízí individuální řešení pro každého zákazníka prostřednictvím tzv.,, buněčné terapie „.

GERNETIC používá výtažky ze 187 rostlin a pomocí nejmodernější techniky – BIOTECHNOLOGIE – vpravuje do přípravků vysoce aktivní látky, které vyživují buňky pokožky a zlepšují jejich funkce.