Péče o obličej

 • Léčba akné

  od 350 do 600 Kč

  Každá mladá dívka či mladík touží po přitažlivém zevnějšku. Akné či jiné kožní problémy však tento ideál narušují. Přípravky které nabīzí reklamy či časopisy nemohou poskytnout potřebnou péči a mnohdy problém ještě zhoršují. Kosmetika Gernetic podrážděnou pleť zklidní, dezinfikuje, reguluje tvorbu mazu, zamezī vzniku jizviček a podpoří hojení pokožky.

 • Hydratace

  od 500 do 1000 Kč

  Velké množství žen trpí zhoršenou ochrannou funkcí kůže. To se projevuje tím, že pleť bývá citlivá, suchá, často zarudlá a podrážděná s jemnými šupinkami. To může být důsledkem nesprávného stravování, hlavně pitného režimu, či dědičná dispozice. Tento typ pleti má sklon k předčasnému stárnutí. Proto je nutné poskytnout pleti včasnou a vhodnou péči kvalitními přípravky Gernetic, které zabraňují její přesušení a postupně vrací pleti její jemnost, vlhkost.

 • Výživa a regenerace

  od 800 do 1350 Kč

  S přibývajícím věkem dochází ke změnám v organizmu. Pokožka ztrácí svou přirozenou pevnost a pružnost v důsledku nedostatku živin jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny, stopové prvky atd. Dochází k úbytku kolagenu, ztráty elasticity a tīm vzniku vrásek. Výrobky Gernetic pleti dodají vše potřebné a potlačí známky stárnutí, sníží viditelnost již existujících vrásek.

 • Péče o oční okolí

  od 350 do 600 Kč

  Oční okolí je oblast, která vyžaduje mimořádnou péči. Jako první bývá postižena procesem stárnutí, neboť pokožka v těchto místech je velmi jemná a tenká. Oxidací těžkých kovů, které se usazují na pleti dochází ke vzniku volných radikálů, které narušují kolagenová a elastenová vlákna. Oligopeptidy,které se objevují v přípravcích Gernetic pro péči o oční okolí, aktivují produkci kolagenu, zabezpečí zpevnění pokoźky a zredukují jemné vrásky.

 • Pigmentové skvrny

  od 500 do 800 Kč

  V důsledku složitých metabolických či hormonálních změn v těle i pokožce dochází k nepříjemné tvorbě pigmentových skvrn. Firma Gernetic nabízī produkty, které pleť vybělí, prosvětlí a zbaví nevzhledných skvrn.


Nenašli jste službu pro vás?

Mohu vám pomoci individuálně. Stačí mi jen zavolat na 737 506 937 nebo vyplnit fomulář.

Nezávazná konzultace