Péče o obličej

 • Ošetření nečisté a aknetické pleti

  1.000 Kč

  Každá mladá dívka či mladík touží po přitažlivém zevnějšku. Akné či jiné kožní problémy však tento ideál narušují. Přípravky které nabīzí reklamy či časopisy nemohou poskytnout potřebnou péči a mnohdy problém ještě zhoršují. Kosmetika Gernetic podrážděnou pleť zklidní, dezinfikuje, reguluje tvorbu mazu, zamezī vzniku jizviček a podpoří hojení pokožky.

 • Hydratace

  1.500 Kč

  Velké množství žen trpí zhoršenou ochrannou funkcí kůže. Pleť bývá citlivá, suchá, často zarudlá a podrážděná s jemnými šupinkami. Příčinou je dědičná dispozice, s nedostatečným pitným režimem a nesprávným stravováním.

  Tento typ pleti má sklon k předčasnému stárnutí. Proto je nutné poskytnout pleti včasnou a vhodnou péči kvalitními přípravky Gernetic, které zabraňují její přesušení a postupně vrací pleti její jemnost, vlhkost.

 • Výživa a regenerace

  1.500 Kč

  S přibývajícím věkem dochází ke změnám v organizmu. Pokožka ztrácí svou přirozenou pevnost a pružnost v důsledku nedostatku živin jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny, stopové prvky atd. Dochází k úbytku kolagenu, ztráty elasticity a tīm vzniku vrásek. Výrobky Gernetic pleti dodají vše potřebné a potlačí známky stárnutí, sníží viditelnost již existujících vrásek.

 • Ošetření nadměrné pigmentace

  1.500 Kč

  V důsledku složitých metabolických či hormonálních změn v těle i pokožce dochází k nepříjemné tvorbě pigmentových skvrn. Firma Gernetic nabízī produkty, které pleť vybělí, prosvětlí a zbaví nevzhledných skvrn.

 • Luxusní, liftingové ošetření

  2.000 Kč

 • Ošetření pánské pleti

  1.300 Kč


Nenašli jste službu pro vás?

Mohu vám pomoci individuálně. Stačí mi jen zavolat na 737 506 937 nebo vyplnit fomulář.

Nezávazná konzultace