Současný životní styl nám příliš neumožňuje dostatek odpočinku. Únava, stres, nedostatek spánku se hromadí, přichází  vyčerpání, které může vést k různým chorobám. Proto je důležité se čas od času zastavit a nabrat nové síly. Dopřejte si rozmazlování a skutečný relax v mém studiu.
Můžete si vybrat z programů, které vám pomohou zmírnit projevy celulitidy, zbavit se nadměrných tukových vrstev, zlepší cévní systém, zpevní poprsí, ošetří strie nebo umožní celkovou detoxikaci těla.

 • Celulitida

  1.800 Kč

  Celulitida se stává naším nevítaným společníkem v důsledku mnoha faktorů( zhoršení odvádění odpadních látek z podkoží, nevhodné složení stravy, nedostatek pohybu a tekutin, hormonální disbalance, či kouření a pití kávy). Odstranění vyžaduje pevnou vůli, vytrvalost, dostatek pohybu.
  Produkty Gernetic upravují krevní a lymfatický oběh.

 • Formování postavy

  1.800 Kč

  Zeštíhlování a formování těla není pouze jednorázová aktivita, ale komplex na sebe navazujících kroků. Od úpravy jídelníčku, pitného režimu, dostatku pohybu a ošetřování těla kvalitními kosmetickými produkty. Zeštíhlující krémy Gernetic upravují metabolismus tuků, přeměňují tuk v energii a zabraňují jeho dalšímu usazování. Odvádí z těla toxické látky. Vrací tělu harmonickou postavu a dle fyziologických předpokladů normální proporce.

 • Strie

  1.300 Kč

  Strie jsou trhlinky  v kůži, které se objevují při jejím napínání, způsobeným rychlým zvětšením objemu příslušné části těla. Kůže se nestačí dostatečně rychle rozpínat a praskne. Gernetic nabízí účinné ošetření už vzniklých strií, ale i prevenci jejich vzniku např. těhotenství,nabívání svalové hmoty, dospívání.

 • Péče o poprsí

  1.300 Kč

  Pevnost poprsí závisí na napětí svalů a pokožky. Mnoho faktorů jako je věk, redukční diety, časté vystavování slunečnímu záření, antikoncepce vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti a hydratace kůže. Proto je třeba pečovat i o tyto partie těla.

 • Detoxikace

  1.800 Kč

  Naše tělo je neustále vystaveno jedovatým a škodlivým látkám, které se do něj dostávají. Ty mohou způsobit celou řadu zdravotních komplikací. Proto stále více odborníků doporučuje jako způsob pro vyloučení těchto látek z organismu detoxikaci, která vrátí tělu zdraví , sílu a chuť do života. Detoxikace by se měla vždy provádět na jaře a podzim. Celkovou detoxikaci je dobré podpořit zábaly celého těla do zelených, červených a hnědých mořských řas, které stimulují organismus k uvolňování odpadních látek.


Nenašli jste službu pro vás?

Mohu vám pomoci individuálně. Stačí mi jen zavolat na 737 506 937 nebo vyplnit fomulář.

Nezávazná konzultace